Perfektní poměr ceny, kvality a bezpečnosti

Jsme stabilní a silná společnost orientovaná na potřeby našich klientů. Naši zákazníci se na nás obracejí dlouhodobě – buď si mimo skladových hal objednávají další menší stany či haly, nebo haly rozšiřují, stěhují, upravují či nakupují nové. Od menších firem či samostatných obchodníků nás odlišuje především spolehlivost, ochota řešit případné problémy, schopnost poradit i s nestandardním řešením a zázemí velké firmy.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Naším cílem je dobře poradit a najít funkční řešení. Myslíme si, že na českém trhu nabízíme perfektní poměr ceny, kvality a bezpečnosti skladových hal. Nesměřujeme k tomu, abychom byly nejlevnější, chceme dodávat vynikající kvalitu za velmi dobrou cenu. A právě naši kvalitu nedávno prověřil německý trh, na který jsme získali licenci, a certifikáty z německého úřadu testování výrobků TÜV. Máme za sebou v Německu již řadu realizací, jejichž kvalitu prověřují naši zákazníci den co den. Jejich názory a potřeby jsou pro nás nejdůležitější.

Jednáme otevřeně a na případné problémy upozorníme

Dokážeme zajistit bezpečnost vašich uhrazených plateb záloh na vyrobení haly a zároveň v případě potřeby zajistit i osvědčené bankovní záruky na přijaté platby.

Seznámíme vás s problematikou stavebních povolení a ohlášení staveb. Situace je složitější, než jak ji často interpretují naši konkurenti. Stavební zákon si totiž každý úředník může vyložit jinak a nutnost stavebního povolení se tedy často odvíjí od běžné praxe úřadu v daném místě. Doporučujeme se u příslušného úřadu informovat ještě před rozhodnutím zakoupit skladovou halu. Vyhnete se nemilému překvapení a případným problémům se stavebním úřadem.

Dlouhodobě spolupracujeme s velkými pivovary a nápojáři typu Coca-Cola

Věří nám velcí i malí klienti. Ať už si vyberete menší párty stan nebo si objednáte desítku skladových hal, vždy od nás dostanete perfektní servis a kvalitu za odpovídající a poctivou cenu.