Kdo tedy jsme?

Vyrábíme reklamní předměty pro Nory i Afričany

Sídlíme v srdci Evropy, ale naše služby využívají zákazníci v 59 zemích světa. Do takové velikosti jsme se  nerozrostli přes noc – reklamní předměty, POS materiály, nábytek, slunečníky, stany a skladové haly vyrábíme a dodáváme už 25 let.

Pobočky Moravia Propag pokrývají Evropu, určité regiony Asie a Afriky. I když máme pobočku i u protinožců, stojíme nohama pevně na zemi. Stejně jako naše stany, párty stany a skladové haly. 

SKLADOVÉ HALY A PÁRTY STANY

Skladové haly a párty stany jsou naší silnou doménou. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou lehké a přitom odolné a bezpečné. Opláštění skladové haly je nepromokavé a zároveň světlopropustné. Jsme rychlí při výrobě i samotné stavbě, ale přitom stále dbáme na bezpečnost.

NABÍZÍME HALY MNOHA VELIKOSTÍ

V naší základní nabídce najdete tři skladové haly – Betu, Gammu a Deltu, které můžete jednoduchým násobkovým systémem rozšířit do požadovaných rozměrů. Ať už se chystáte na stavbu nové jízdárny nebo skladové haly pro zboží, nemusíte v rozměrech haly dělat kompromisy. Montáž obvykle zvládneme za dva dny, rozšíření haly stihneme i za den.

Mgr. Kateřina Hanušová
Obchodní manažer

S dodávkou skladové haly a montáží jsem byla velice spokojena. Takhle si představuji profesionalní servis.

Ing. Jiří Smejkal
Aeroklub Chotěboř

Dodavatel zohlednil všechny naše požadavky, a to i ty nadstandardní. Vše, od přípravy zakázky až po vlastní realizaci, proběhlo dle dohody a v termínu. Zaškolení montáže stanu bylo perfektní. Děkujeme za vysoce profesionální přístup

Ing. Roman Chodil
Majitel firmy

S firmou MORAVIA PROPAG spolupracujeme od roku 2013, kedy sme od ních zakúpili stanovú halu 20x40m, vzhľadom na spokojnosť s tovarom aj službami firmy, sme v roku 2014 dokúpili ďalších 15m haly a následne v roku 2015 ešte 25m stanovej haly ako dostavbu k už postavenej hale. Spolupráca s firmou MORAVIA PROPAG prebehla na profesionálnej úrovni, bez výhrad z našej strany a dodaná hala plnohodnotne slúži k stanovenému účelu.

Pavel Svoboda
vedoucí závodu

Jsem spokojen s perfektním přístupem firmy MORAVIA PROPAG, kvalitou zboží a dodržením všech předem dohodnutých podmínek. Zatím máme v areálu naší firmy postaveno 6 ks skladových hal a dalších 5 ks jsme objednali pro naši německou pobočku. Dodání včetně montáže proběhlo přesně tak, jak jsme se předem dohodli. Děkuji za skvělou spolupráci

 

hodnoty

 Vzájemný respekt, poctivost a budování důvěry jsou pro nás zásadní.

 Ten správný tým pro váš projekt
vy jste na prvním místě
Spojte se s námi
KDE JSME
Karásek 2130/7, Brno
EMAIL
Mobil
+420 602 566 738