Skladová hala Gamma

Hala Gamma slouží nejčastěji jako sklad. Naši klienti je však využívají jako koňské jízdárny, kluziště či garáže. Výjimkou není ani využití pro pořádání koncertů.

Délku skladové haly můžete prodlužovat v násobcích 5 m. Například zvolíte halu o rozměrech 20 x 5 m nebo 20 x 10 m či 20 x 15 m. Chcete-li větší prostor, můžete zvolit halu o velikosti 25 x 10 m, 25 x 15 m či 25 x 30 m. Velikost závisí vždy na počtu zakoupených modulů. Rádi vám s počítáním přesných rozměrů poradíme.

Standardní boční výška skladové haly: 3 m

Maximální boční výška skladové haly: 7m

Kvalitní nepromokavé a světlopropustné materiály

Zakládáme si na kvalitě materiálů jako jsou eloxované profily slitiny hliníku a povrchově upravené ocelové spojky. Obojí zaručí elegantní vzhled skladové haly, ale zároveň přidá halám delší životnost. Opláštění haly je z PVC tkaniny gramáže 640 g/m2. Plachty skladových hal mají sníženou hořlavost třídy B, materiál je nepromokavý a světlopropustný.

Mgr. Kateřina Hanušová
Obchodní manažer

S dodávkou skladové haly a montáží jsem byla velice spokojena. Takhle si představuji profesionalní servis.

Ing. Jiří Smejkal
Aeroklub Chotěboř

Dodavatel zohlednil všechny naše požadavky, a to i ty nadstandardní. Vše, od přípravy zakázky až po vlastní realizaci, proběhlo dle dohody a v termínu. Zaškolení montáže stanu bylo perfektní. Děkujeme za vysoce profesionální přístup

Ing. Roman Chodil
Majitel firmy

S firmou MORAVIA PROPAG spolupracujeme od roku 2013, kedy sme od ních zakúpili stanovú halu 20x40m, vzhľadom na spokojnosť s tovarom aj službami firmy, sme v roku 2014 dokúpili ďalších 15m haly a následne v roku 2015 ešte 25m stanovej haly ako dostavbu k už postavenej hale. Spolupráca s firmou MORAVIA PROPAG prebehla na profesionálnej úrovni, bez výhrad z našej strany a dodaná hala plnohodnotne slúži k stanovenému účelu.

Pavel Svoboda
vedoucí závodu

Jsem spokojen s perfektním přístupem firmy MORAVIA PROPAG, kvalitou zboží a dodržením všech předem dohodnutých podmínek. Zatím máme v areálu naší firmy postaveno 6 ks skladových hal a dalších 5 ks jsme objednali pro naši německou pobočku. Dodání včetně montáže proběhlo přesně tak, jak jsme se předem dohodli. Děkuji za skvělou spolupráci

 

Velikost haly přizpůsobíme vašim potřebám

Skladovou halu Gamma nabízíme v několika základních velikostech, avšak za pomoci násobkového systému si ji můžete snadno upravit tak, aby se přesně hodila do požadovaného prostoru. Skladovou halu můžeme vybavit okny, otvory na topení i popruhy na reklamní bannery.  I v případě plachet nabízíme hned několik variant – plachty světlopropustné, transparentní nebo zastíněné tzv. blackoutem. Skladové haly můžeme vybavit dalším příslušenstvím, ať už jsou to vrata, dveře, podlaha, klimatizace, topení, osvětlení či nábytek.

Pro zabezpečení skladovaného zboží mohou být čelní a boční plachty nahrazeny trapézovým pozinkovaným plechem nebo sendvičovými deskami v libovolné barvě (vybírat můžete z celé palety odstínů RAL). Na střešní části je vždy použito PVC opláštění.

Skladovou halu Gamma můžeme potisknout, grafický návrh připravíme zdarma.

Snadná montáž a rychlé přemístění

Skladovou halu obvykle smontujeme za dva dny. Ani její přemístění není náročné. Hala je kompletně rozebíratelná, takže ji můžete snadno demontovat a přestěhovat třeba z Prahy do Ostravy. Při stěhování navíc neklade velké nároky na prostor.

Násobkový systém dovoluje halu upravovat. Když povyroste váš byznys, nemusíte se bát, že vám hala nebude stačit – jednoduše přidáte další díly.

Poskytujeme 3 roky záruky na ALU konstrukci a 2 roky na PVC opláštění.

Počítáme i s nepříznivými sněhovými podmínkami

Skladová hala bude stát bez pohnutí i při rychlosti větru 72 km/hod, to je dle Beaufortovy stupnice tzv. čerstvý vichr nebo také bouřlivý vítr. Halu Gamma standardně dodáváme s nosnou konstrukcí uzpůsobenou pro základní sněhové zatížení. Doporučujeme ale sledovat sněhovou mapu Českého hydrometeorologického ústavu a podle lokality zvážit nákup haly ze zvýšenou odolností proti větru a zatížení sněhem.

Rádi byste získali cenovou nabídku? Kontaktujte nás