SKLADOVÁ HALA DELTA

Skladovou halu Delta využijete k běžnému skladování, jako výstavní halu, tenisovou halu či hangár. Může sloužit také jako kluziště.

Délku skladové haly můžete prodlužovat v násobcích 5 m. Například zvolíte halu o rozměrech 30 x 5 m nebo 30 x 10 m či 30 x 15 m. Pokud budete mít zájem o větší prostor, můžete zvolit halu o velikosti 40 x 10 m, 40 x 15 m či 40 x 30 m. Velikost závisí vždy na počtu zakoupených modulů. Rádi vám s počítáním přesných rozměrů poradíme.

Standardní boční výška skladové haly: 3 m

Maximální boční výška skladové haly: 4,5 m

KVALITNÍ KONSTRUKCE PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST HALY

Dodáváme skladové haly s konstrukcí ze speciálních eloxovaných profilů slitin hliníku a s povrchově upravenými ocelovými spojkami. Kvalitní konstrukce nejen dobře vypadá, ale prodlouží životnost jednotlivých dílů. Opláštění vyrábíme z PVC tkaniny. Plachty jsou nepromokavé, světlopropustné a mají sníženou hořlavost třídy B.

Základní rozměry skladové haly (šířka x délka):

30 x 5 m

35 x 5 m

40 x 5 m

Mgr. Kateřina Hanušová
Obchodní manažer

S dodávkou skladové haly a montáží jsem byla velice spokojena. Takhle si představuji profesionalní servis.

Ing. Jiří Smejkal
Aeroklub Chotěboř

Dodavatel zohlednil všechny naše požadavky, a to i ty nadstandardní. Vše, od přípravy zakázky až po vlastní realizaci, proběhlo dle dohody a v termínu. Zaškolení montáže stanu bylo perfektní. Děkujeme za vysoce profesionální přístup

Ing. Roman Chodil
Majitel firmy

S firmou MORAVIA PROPAG spolupracujeme od roku 2013, kedy sme od ních zakúpili stanovú halu 20x40m, vzhľadom na spokojnosť s tovarom aj službami firmy, sme v roku 2014 dokúpili ďalších 15m haly a následne v roku 2015 ešte 25m stanovej haly ako dostavbu k už postavenej hale. Spolupráca s firmou MORAVIA PROPAG prebehla na profesionálnej úrovni, bez výhrad z našej strany a dodaná hala plnohodnotne slúži k stanovenému účelu.

Pavel Svoboda
vedoucí závodu

Jsem spokojen s perfektním přístupem firmy MORAVIA PROPAG, kvalitou zboží a dodržením všech předem dohodnutých podmínek. Zatím máme v areálu naší firmy postaveno 6 ks skladových hal a dalších 5 ks jsme objednali pro naši německou pobočku. Dodání včetně montáže proběhlo přesně tak, jak jsme se předem dohodli. Děkuji za skvělou spolupráci

 

Velikost i vybavení haly přizpůsobíme vašim potřebám

Díky násobkovému systému navrhneme halu přesně na velikost, kterou potřebujete. Zároveň vám pomůžeme s potiskem i jeho grafickým návrhem. Halu můžeme vybavit příslušenstvím, od vrat, dveří a podlahy přes klimatizaci, topení, osvětlení či nábytek. Podle vašeho přání může mít hala okna, otvory na topení či popruhy na reklamní bannery. Opláštění může být průsvitné, průhledné nebo naopak neprůsvitné – záleží na tom, zda bude hala využívána ke skladování nebo k jiným účelům.

Pro vyšší zabezpečení skladovaného zboží doporučujeme nahradit plachty trapézovým pozinkovaným plechem s lakoplastovou úpravou.

Halu vám namontují naši zkušení pracovníci

Montáž skladové haly nám obvykle zabere 2 dny. Pokud se rozhodnete halu rozšířit či demontovat a přesunout na nové místo, rádi vám pomůžeme. Máme bohaté zkušenosti jak s rozšiřováním velkých skladových hal, tak se zvětšováním jízdáren či zimních kluzišť.

Naše skladové haly mají drážkový systém konstrukce, takže odpadá nešikovná manipulace s uvazovacími gumami. Při vypínání plachet používáme zátěže a upínací pásy, proto se nemusíte potýkat s prověšenými plachtami. Naše haly jsou opravdu kvalitní, proto vám  poskytneme 3 roky záruky na ALU konstrukci.

Haly stojí bez pohnutí i za nepříznivého počasí

Naše haly jsou standardně vybaveny kvalitní střechou, která se nepohne ani při rychlosti větru 72 km/hod, to je dle Beaufortovy stupnice tzv. čerstvý vichr nebo také bouřlivý vítr. Nosnou konstrukci haly je možné uzpůsobit tak, aby odolala i silnějšímu větru a vyšší sněhové zátěži. Podle sněhové mapy Českého hydrometeorologického ústavu snadno vyhodnotíte, zda ve vaší lokalitě dává smysl o speciálně upravené  zátěžové hale uvažovat.

Rádi byste získali cenovou nabídku? Kontaktujte nás