Skladová hala Beta

Skladové haly

Skladová hala Beta najde využítí pro kulturní či sportovní akce. Může však sloužit i jako dočasný nebo trvalý skladovací prostor pro vaše zboží.

Délku skladové haly můžete prodlužovat v násobcích 5 m. Například zvolíte skladovou halu o rozměrech 10 x 5 m nebo 10 x 10 m či 10 x 15 m. Pokud budete mít zájem o větší prostor, můžete zvolit halu o velikosti 15 x 10 m, 15 x 15 m či 15 x 30 m. Velikost skladové haly závisí vždy na počtu zakoupených modulů. Rádi vám s počítáním přesných rozměrů skladové haly poradíme.

Standardní boční výška skladové haly: 2,5 m

Maximální boční výška skladové haly: 5m

Zakládáme si na použití kvalitních materiálů

Používáme speciální eloxované profily slitiny hliníku a povrchově upravené ocelové spojky, které dodávají skladovým halám i párty stanům nejen luxusní vzhled, ale také zaručí výrazně delší životnost jednotlivých dílů skladové haly. Opláštění vyrábíme z PVC tkaniny gramáže 640 g/m2. Plachty skladových hal jsou 100% nepromokavé, světlopropustné a mají sníženou hořlavost.

Mgr. Kateřina Hanušová
Obchodní manažer

S dodávkou skladové haly a montáží jsem byla velice spokojena. Takhle si představuji profesionalní servis.

Ing. Jiří Smejkal
Aeroklub Chotěboř

Dodavatel zohlednil všechny naše požadavky, a to i ty nadstandardní. Vše, od přípravy zakázky až po vlastní realizaci, proběhlo dle dohody a v termínu. Zaškolení montáže stanu bylo perfektní. Děkujeme za vysoce profesionální přístup

Ing. Roman Chodil
Majitel firmy

S firmou MORAVIA PROPAG spolupracujeme od roku 2013, kedy sme od ních zakúpili stanovú halu 20x40m, vzhľadom na spokojnosť s tovarom aj službami firmy, sme v roku 2014 dokúpili ďalších 15m haly a následne v roku 2015 ešte 25m stanovej haly ako dostavbu k už postavenej hale. Spolupráca s firmou MORAVIA PROPAG prebehla na profesionálnej úrovni, bez výhrad z našej strany a dodaná hala plnohodnotne slúži k stanovenému účelu.

Pavel Svoboda
vedoucí závodu

Jsem spokojen s perfektním přístupem firmy MORAVIA PROPAG, kvalitou zboží a dodržením všech předem dohodnutých podmínek. Zatím máme v areálu naší firmy postaveno 6 ks skladových hal a dalších 5 ks jsme objednali pro naši německou pobočku. Dodání včetně montáže proběhlo přesně tak, jak jsme se předem dohodli. Děkuji za skvělou spolupráci

 

Skladové haly upravíme pro vaše potřeby

Každou skladovou halu můžeme upravit na míru tak, aby co nejvíce vyhovovala vašim potřebám. Plachty mohou být půlené s rozhrnovacími vchody. Skladová hala může mít okna, otvory na topení či popruhy na zavěšení reklamních bannerů. Může být průhledná, průsvitná či naopak neprůsvitná. Skladovou halu vybavíme vraty, dveřmi, podlahou, klimatizací, topením, osvětlením či nábytkem – záleží na tom, co si budete přát.

Pokud potřebujete maximálně zabezpečit skladované zboží, nahradíme čelní a boční plachty skladové haly trapézovým pozinkovaným plechem s lakoplastovou úpravou.

Jsme experti na reklamu a marketing, proto pro nás není problém plachty skladové haly libovolně potisknout, ať už digitálním tiskem, sítotiskem či řezanou grafikou. Grafický návrh vám rádi zpracujeme zdarma.

Vyberte si experty s pětadvacetiletou zkušeností

Montáž skladové haly je rychlá a snadná, stejně jako její přemístění. Násobkový systém umožňuje zkrátit či naopak prodloužit halu přesně podle vašich potřeb. Skladová hala má drážkový systém konstrukce, nemusíte se tedy trápit s uvazovacími gumami. Zároveň je skladová hala kompletně rozebíratelná a v případě stěhování si nebude klást velké nároky na skladovací prostor. Při vypínání plachet používáme zátěže a upínací pásy, protože prověšené plachty opravdu nemáme rádi. Spojky konstrukce jistíme pomocí závlaček.

Našim halám věříme, proto vám dáme 3 roky záruky na ALU konstrukci a 2 roky na PVC opláštění skladové haly.

Naše skladové haly odolávají nástrahám počasí

Skladová hala odolá větru do rychlosti 72 km/hod, to je dle Beaufortovy stupnice  tzv. čerstvý vichr nebo také bouřlivý vítr.  Stabilita skladové haly samozřejmě závisí na způsobu kotvení i typu podkladu. Standardně dodáváme skladové haly s nosnou konstrukcí uzpůsobenou pro základní zatížení sněhem. Sledujeme sněhovou mapu Českého hydrometeorologického ústavu, proto jsme pro naše zákazníky připravili i speciálně upravené zátěžové haly se zvýšenou odolností proti větru a sněhové  zátěži. Nabízíme také skladové haly s nafukovací střechou, která funguje na principu vhánění vzduchu výkonným kompresorem a dochází tak k samovolnému odstraňování sněhu.

Rádi byste získali cenovou nabídku? Kontaktujte nás